Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Kaski

Kaski, mazowieckie

  • 480 000 zł
  • 70 m²
  • 6 857,14 zł/m²

Zdjęcie

Martyna Szrebka

Skontaktuj się

Dom Kaski

Kaski, mazowieckie

zaktualizowane:
15 maja 2026

480 000 zł

70 m²

6 857,14 zł/m²

Dom Kaski

Zaktualizowane: 15 maja 2026

480 000 zł 70 m² 6 857,14 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
2
Powierzchnia działki:
1 100 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
1975

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

2

Powierzchnia działki:

1 100 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

1975

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 480 000 zł (6 857,14 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 70 m² (69 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1975
  •   technika budowy: tradycyjna
  •   instalacje: częściowo wymienione; okna: drewniane
  • Działka: 1 100 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: prysznic
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, szambo; ogrzewanie: piec, inne
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: SILVER NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 469

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż klimatyczny dom o powierzchni 70 m, położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Kaski (gmina Baranów, powiat grodziski). To idealna propozycja dla osób marzących o własnym miejscu w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do Warszawy. (...)

Agent

Martyna Szrebka

573 122...

573 122 896

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość